Narva mnt 7 10117 Tallinn +372 5562 0023 info@medcare.ee

Teenused

Töötervishoid ja tervisekontroll

Töötervishoid ja tervisekontroll vastavalt töötervishoiu ja tööohutuse seadusele. Meie kliinikus on võimalik teostada töötajate tervisekontrolle koos analüüside ja uuringutega. Tervisekontrolli teostab töötervishoiuarst, kes on vastava spetsialiseerumisega eriarst. Tervisetõendid tööle asujatele ja autojuhtidele.

Teostame kohapeal kõik vajalikud analüüsid ja uuringud.

Kuvariga töötajatele on kohapeal silmade kontroll optometristi poolt.

Töötervishoid. Perearst. Üldarstiabi. Töötajate tervisekontrollid. Ergonoomika. Terviseaudit. Terviseplaan. Taastusravi. Spordiarst. Ravikindlustus. Vakstineerimine. Tervisetõendid. MedCare Eriarstid OÜ erakliinik Tallinn.
Töötervishoiuarsti vastuvõtt.

Mida sisaldab töötervishoid ja tervisekontroll?

Tutvume riskianalüüsiga.

Töötervishoiuarst võtab anamneesi.

Õde analüüsid ja uuringud.

Optometrist teeb silmade kontrolli kuvariga töötajatele. Töötervishoiuarst teostab inimese läbivaatuse ja teeb anamneesi, analüüside ja uuringute põhjal otsuse tööle sobivuse kohta.

Lisaks annab arst inimesele tervisekontrolli käigus töötajale soovitused kuidas tööl ja eraelus paremini oma tervist hoida.

Tervisekontrolli otsuse saadame elektroonselt asutuse e-postile.

Tervisekontrolli protsessi, üldtingimuste ja privaatsustingimustega saad tutvuda meie lehel.

Meie tegevusluba L04495

Töötervishoid. Perearst. Üldarstiabi. Töötajate tervisekontrollid. Ergonoomika. Terviseaudit. Terviseplaan. Taastusravi. Spordiarst. Ravikindlustus. Vakstineerimine. Tervisetõendid. MedCare Eriarstid OÜ erakliinik Tallinn.
Analüüsid ja uuringud. Tervisekontroll. Tervisekontroll Töötervishoid Üldarst Töötajate tervisekontrollid MedCare Eriarstid OÜ erakliinik Tallinnas. EKG

Vereanalüüsid

Enamlevinud analüüsid nagu: veresuhkur, kolesterool, hemogramm, teostame kohapeal.  Meditsiinilabor SYNLAB Eesti OÜ-ga koostöös on võimalik teostada palju erinevaid analüüse.Analüüsid ja uuringud

Tervisetõendid

Tervisetõendid. Meie juures saab teha tervisetõendeid toidukäitlejale, autokooli minejale, autojuhtide, turvatöötajatele jt tervisetõendeid.

Uuringud

Teeme kohapeal südamefilmi- EKG.

Kontrollime kuulmist audiomeetriaga.

Teostame kopsufunktsiooni uuringut spirograafiaga.

Silmade kontroll optometristi poolt.

Üldarsti vastuvõtt

Arstiabi ja tervisekontroll. Terviseaudit. Tasulised üldarsti ehk perearsti vastuvõtud. Need, kellel ei ole ravikindlustust või perearsti saavad enda tervist kontrollida meie kliinikus. Arst võtab anamneesi ja teostab läbivaatuse. Enamus uuringuid ja analüüse saab teostada operatiivselt kohapeal. Vajadusel suunab arst meie koostööpartneri juurde lisauuringutele.

Tervisekontroll ja tervisetõend autojuhile.

Toidukäitleja tervisetõend.

Retseptide väljastamine ja pikendamine.

Arstiabi. Töötervishoid. Perearst. Üldarstiabi. Töötajate tervisekontrollid. Ergonoomika. Terviseaudit. Terviseplaan. Taastusravi. Spordiarst. Ravikindlustus. Vakstineerimine. Tervisetõendid. MedCare Eriarstid OÜ erakliinik Tallinn.
Töötervishoid Tervisekontroll Üldarst Ergonoomika Terviseaudit Taastusravi Spordiarst Vaktsineerimine Tervisetõend MedCare Eriarstid OÜ erakliinik Tallinnas

Kompleksanalüüsid

Meie juures on võimalik tellida kompleksanalüüse. Näiteks: mineraalainete määramine või spetsiaalsed vereanalüüsid terviseriskide hindamiseks naistele, meestele ja seenioridele.

Arstlik läbivaatus

Üldarsti vastuvõtt. Kui Teil on kiireloomuline probleem ja soovite kiiresti tulla arsti vastuvõtule, siis saate seda teha meie kliinikus.

Terviseaudit

Meie juures on võimalik teha põhjalik tervisekontroll ehk terviseaudit. Terviseaudit sisaldab mitmeid erinevaid vereanalüüse ja uuringuid ning arsti poolset läbivaatust ja kokkuvõtet.

Õe vastuvõtt

Õe vastuvõtule registreerige ennast siis, kui soovite kontrollida vererõhku või kui soovite teha vereanalüüse. Määrame vererõhu täpse ja taadeldud aparaadiga. Meie õe juures saate lasta teha erinevaid vereanalüüse, südamefilmi- EKG-d, spirograafiaga kopsufunktsiooni uuringut ja kuulmise kontrolli audiomeetriaga.
Õe vastuvõtt. Üldarstiabi. Vereanalüüsid. EKG, kuulmise kontroll. Terviseaudit. Terviseplaan. Ravikindlustus. Vaktsineerimine. Tervisetõendid. MedCare Eriarstid OÜ erakliinik Tallinn.
Õe vastuvõtt Tervisekontroll Terviseaudit Analüüsid ja uuringud Töötervishoid Füsioteraapia Üldarsti Arstiabi MedCare Eriarstid OÜ erakliinik TallinnasVeresuhkru määramine. Õe vastuvõtt. Üldarstiabi. Vereanalüüsid. EKG, kuulmise kontroll. Terviseaudit. Terviseplaan. Ravikindlustus. Vaktsineerimine. Tervisetõendid. MedCare Eriarstid OÜ erakliinik Tallinn.
Veresuhkru määramine. MedCare Eriarstid OÜ erakliinik Tallinnas

Vereanalüüsid

Vereanalüüsi võtmine. Meie juures on võimalik teha erinevaid vereanalüüse. Lihtsama analüüsid nagu veresuhkru ja kolesterooli vastused saab teada kohe kohapeal. Kui soovite analüüside kommenteerimist, siis selleks on vaja broneerida arsti juurde aeg.

Vaktsineerimised

Täiskasvanute hooajalised vaktsineerimised gripi või puukentsefaliidi vastu. Vaktsineerimised enne reisi. Plaanipärased vaktsineerimised. Kõik andmed saadame e-tervise andmebaasi, kust on näha milliseid vaktsineerimisi on meie poolt Teile tehtud.

Ergonoomika

Ergonoomika ja ergonoomilised tooted. Meie juures on võimalik tulla proovida, kuidas on töötada ergonoomilises töökohas. Töökohtade ergonoomiline hindamine ja nõustamine koostöös sertifitseeritud Euroopa ergonoom Triinu Sirge ja Ergoway OÜ-ga.
Ergonoomika Ergonoomilised tooted Ergonoomiline töökoht MedCare Eriarstid OÜ Töötervishoid tervisekontrollid üldarst
Ergonoomika. Ergonoomilised tooted. Ergonoomiline töökoht.

Ergonoomiline mööbel

Ergonoomilised reguleeritava kõrgusega lauad ja sadultoolid. Tooteid saate tulla ja proovida meie juures kohapeal.

Ergonoomilised tooted

Ergonoomilised tooted ja abivahendid arvutitööks. Hiired, hiirematid, klaviatuurid, randmetoed.