Skip to content
Allahindlus!

Vahemere retseptid – lihtsad retseptid perele terveks nädalaks.

Original price was: €15.00.Current price is: €7.50.

E-kokaraamat – Vahemere retseptid sobibvad kaalu jälgimiseks ja kaalu alandamiseks, aga ka perele lõuna- ja õhtusöökide valmistamiseks.

Kokaraamatus on nädalamenüü ja ostunimekiri. Nädalamenüüs on iga päev 5 söögikorda. Hommikusöök, vahepala, lõuna, vahepala ja õhtusöök. Kokku tuleb päevas 990-1200Kcal viie söögikorraga.

Kõik retseptid koos kaloritega ja päevakalorid on arvestatud samuti kokku.

Soojade toitude, lõuna- ja õhtusöökide retseptid, kokku on kokku  14 erineva toidu retsepti.

Kokku on 7 erinevat suppi ja 7 praadi koos kaloritega. Päevamenüüs on lisaks suppidele hommikusöök, vahepala, lõunaks soe söök, veel vahepala ja õhtusöök.

E-raamatut on lihtne kasutada. Peale ostu sooritamist saat kohe tellimuse kinnituse ning saad hakata retsepte vaatama. Retsepte saad vaadata kus iganes (poes, matkal, töö) oma telefonist. Raamatu saad salvestada oma telefoni ja arvutisse ning soovi korral ka välja printida.

Vahemere maitsed. Retseptid sobivad tervislikuks toitumiseks, kaalu alandamiseks ja perele toidu valmistamiseks.

Alla laetav pdf fail. Raamatut on võimaliks soovi korral värviliselt välja trükkida.

Koostanud: Heivi Herne. Valmistanud toidud, fotod, kujundus, küljendus.

E-raamat on alla laetav toode. Kohe peale ostu sooritamist ja raha laekumist saadetakse sulle tellimuse, kus on raamatu link.

Kategooriad: ,

Vahemere retseptid 7 päevaks. Vahemere toidud sobivad kogu perele ja on tervislikud. Vahemere dieet aitab kehakaalu kontrolli all hoida ja toetab tervislikku eluviisi. Lihtsad retseptid, mis sobivad kogu perele. Menüü 7 päevaks koos ostunimekirjaga.

Vahemere retseptid on lihtsad valmistada selle raamatu järgi ja toidud on maitsvad

Lihtsad retseptid Vahemere maadest on minu lemmikuks olnud aastaid.  Vahemere retseptide järgi on lihtne valmistada toite kogu perele. Tervislik toit aitab  kaalust alla võtta ja oma ideaalkaalus püsida.  Kokaraamatus olevad tervislikud retseptid sobivad kaalust alla võtmiseks. Süües nende retseptide järgi valmistatud toite ja järgides nädalamenüüd, võid kuu ajaga kuni 5 kg kaalust alla võtta. Tervislik toitumine kokaraamatus olevate retseptide järgi on lihtne ning hoiab kokku teie aega. Teil ei ole vaja pidevalt otsida uusi retsepte. Kokaraamatus on eraldi ostunimekiri maitseainetele. Kui olete peamised maitseained ära ostnud, siis toitude valmistamisel on vaja osta juurde 2-3 peamist toiduainet.

Vahemere dieet ja retseptid on tervislikud ja lihtsad, mis on iga perenaise lemmikud

E-kokaraamatus on köögiviljatoite ja püreesuppe ja enamus neist valmivad 30 minutiga. Roogade valmistamisel on kasutatud kohalikke köögivilju: tomateid, kõrvitsad, lehtkapsas, seened, mai. Valku annavad toitudele valge kala, veise- ja lambaliha ning Hispaania peekon. Kokaraamatus on retsepte kanast, kalast, veiselihast, kartulist, grillroogasid. Toitudele annavad maitset: petersell, koriander, salvei, kaneel, tšilli pipar, paprika, kaneel ja loomulikult meie enda ehe küüslauk ja sibul.

Kokaraamatus on 7 erinevat suppi ja 7 praadi

Suppidest on esindatud: läätse-tomatisupp, Hiinapärane kana-maisisupp, tomatisupp, aromaatne seenesupp, lehtkapsa supp Chorizo vorsti ja peekoniga, bulguri supp veiselihaga, kõrvitsa supp apelsiniga.

Praadidest on raamatus: suvikõrvitsa lihahautis, tursk friteeritud lillkapsaga, kanakoivad ingveri – mee kastmes, ahjus küpsetatud Uchiki Kuri kõrvits, hakklihavardad piinia pähklitega, vürtsikad tšillikartulid paprikaga, kartuli Bouillalaisse peekoni ja oliividega, grillitud lihapätsid grillitud maisiga.

Nädalamenüü ja 1200 Kcal päevas

Nädalamenüü on kokku pandud raamatus olevatest toitudest. Kokaraamatus olevad lihtsad toidud on sobivad nii perele toidu valmistamiseks, kui ka neile kes soovivad kaalust alla võtta.

Kokaraamatus oleva nädalamenüüga on lihtne kaalust alla võtta, mitte nälgides vaid süües tervislikult ja täisväärtulikku toitu. Valmistades lihtsaid toite kokaraamatus olevate retseptide järgi saate samal ajal saate õppida valmistama uusi ja maitsvaid toite. Nädalamenüü on kokku pandud nii, et päevas tarbid tervislikult toitudes ainult 970 – 1200 kalorit. E-kokaraamatus olevaid toite on võimalik teha rammusamaid ja lahjemaid, vastavalt soovile, lisades juurde rohkem liha. Kuna retseptid on kaloritega, siis raamatus olevat nädalamenüüd on lihtne kasutada neil kes soovivad kaalu alandada.

Vahemere toidud on tervislikud

Tervisliku toitumise põhimõte on, et inimene peaks päevas sööma 22- 25 erinevat toiduainet. Sageli aga piirdub inimeste menüü 5 – 6 erineva toiduainega päevas. E-kokaraamat järgib tervisliku toitumise reegleid. E-kokaraamatus olevad tervislikud retseptid teevad teie igapäevaelu lihtsamaks. Neid toite süües saad sa kätte vajalikud toitained ning rasvade ja süsivesikute osakaal toidus jääb nendesse piiridesse, mida inimene päevas vajab ja suudab ära tarbida. Tervislikud retseptid e-kokaraamatus tagavad, et saad päevas vajaliku koguse valku ehk proteiini ning vitamiine ja mineraalaineid. Lihtsad toidud valmivad kiiresti ja on ülimaitsvad ning annavad energiat. Lihtsad retseptid jäävad kergesti meelde juba paari korraga ning nädalamenüüd on lihtne endal retsepte päevades vahetades.

Tervislik toit on see, mis annab meile energiat. Hea ja tervislik toit annavad hea une, annavad jõudu, hoiavad tugevad luud ja lihased. Tervislikuks toitumiseks on meil vaja päevas süüa 22-25 erinevat toiduainet. See võib tunduda keeruline ja sageli nii ongi, et eesti inimesed söövad 5-6 erinevat toiduainet päevas. Valmistades toite nende retseptide järgi ning järgides kokaraamatus olevad nädalamenüüd söödki päevas üle 20 erineva toiduaine.

E-kokaraamatu ostmine ja kasutamine.

Pärast ostu sooritamist ja tasumist saadetakse teile koheselt link e-postile, kust saate kokaraamatu alla laadida. Laadige e-kokaraamat alla ja salvestage endale soovitavalt google Dirve või mujale pilve, kust saata alati retsepte vaadata. Link ei aegu ja on e-kokaraamatut on võimalik alla laadida ka teistesse seadmetesse. Näiteks telefoni ja tahvelarvutisse. Seetõttu on e-kokaraamatut mugav kasutada poes olles saate vaadata nädalamenüüst ja ostunimekirjast või retseptidest, mida on vaja osta.

Valmistatud toidud, fotod ja kujundus: Heivi Herne.

Tervislikud retseptid kaalu alandamiseks on veel e-kokaraamatus “Detoks dieet. Organismi puhastamine toiduga.”

Terviselikke summutide retsepte, mis toetavad sinu südant ja tugevadavad immuunsust leiad e-raamatust siit.

Kui soovid kaalust alla võtta, siis loe blogist siit 10 nõuannet kuidas kiiresti kaalust alla saada siit.

Kui sa soovid kaalu alandamisel abi, siis soovitame pöörduda toitumisnõsutaja poole. Meie juures võtab vastu toitumisnõustaja kogenud toitumis terapeut Külli Holsting. Vaata teenust siit.