Skip to content

Toitumisnõustaja, -terapeudi Külli Holsting vastuvõtt 60 min

55.00

Toitumisnõustaja – toitumisterapeut Külli Holsting vastuvõtt video vahendusel.

Vastuvõtu käigus analüüsite koos terapeudiga oma toitumist. Vaatate üle mida võiks paremaks teha ja kas on vaja midagi muuta, et sinu organism oleks täisväärtuslikult toidetud.

Koos panete kokku just sulle sobiva toitumiskava ja tegevusplaani sõltuvalt sinu esmärkidest ja vajadustest.

 • Toitumisnõustaja konsultatsiooni ei ole vaja mitte ainult kaalu alandamiseks vaid selleks on erinevaid põhjusi.
 • Näiteks, et lihtsalt tervislikumalt süüa. Valida sulle sobiv toitumiskava kui sa oled lapseootel või plaanid pere juurdekasvu. Kui sul on pere, siis saate teha konsultatsiooni koos perega. Nõustamist saab ka laste toitumise osas. Kindlasti on soovitav nõustamine kui sa oled vegan või plaanid sellega alustada, kui sa teed trenni, samuti seoses vanusega (alates 45 – 50).
 • Samuti on võimalik, et sul on mõne toidu talumatus ning siis saab nõustaja soovitada sulle mida lasta määrata ja kus seda teha.
 • Nõu saab ka toidulisanite kasutamise osas.

Peale ostu sooritamist saate tellimuse kinnituse kus on kontaktid ja info aja broneerimiseks.

Vastuvõtu aeg garanteeritakse vähemalt 1 kuu jooksul. Ostetud pilet kehtib kasutamiseks kuni 4 kuud.

NB! Vastuvõtt on ainult video vahendusel ja see on väga hea võimalus ka teises linnas või riigis elavatele inimestele. Hoiate kokku aega. Videovastuvõtt on täiesti samaväärne tavalise vastuvõtuga.

Külli Holsting on tunnustatud toitumisterapeut ning tegutsenud selles vallas julgelt üle kümne aasta. Ta kuulub Eesti toitumisnõustajate ühingusse. Vaata siit.

 

Toitumisnõustaja Külli Holsting videovastuvõtt.

Toitumisnõustaja on vastava eriharidusega spetsialist, kes õpetab teid tegema õigeid valikuid toitumisel. Nõustaja aitab valida teile sobivad toidud ning dieedi.  Tervislik toitumine ja sobiv dieet ei ole vajalikud mitte ainult kaalust alla võtmiseks, vaid tervise säilitamiseks, elukvaliteedi parandamiseks ja eluea pikendamiseks. Toitumisnõustaja abi võivad vajada kõik, ka need, kellel on kaal normis, sest paljud naha ja terviseprobleemid (näiteks allergiad) on seotud inimesele mittesobiva toiduga. Toit on meie energia allikas, see on meie kütus, ehitusmaterjal kasvamiseks ja inimorganismi normaalseks funktsioneerimiseks, seetõttu on õige ja mitmekülgse toidu valik ja söömine väga olulised.

Toitumisnõustaja Külli Holsting ei müü sulle toitumiskava, vaid juhendab ja õpetab sind sööma tervislikumalt.

Koos panete kokku sulle sobiva toitumiskava ehk dieedi arvestades sinu individuaalseid vajadusi, maitseeelistusi, aja ressurssi, toidu valmistamise oskusi ja võimalusi. Nõustamise eesmärk on panustada elustiilimuutusele, mitte lühiajalisele nö väljakutsele kaalu alandamiseks, mille järel muutub kõik jälle endiseks.

Nõustamise käigus on võimalik koostöös spetsialistidega leida endale sobiv dieet. Vajadusel saab meie juures teostada vereanalüüsid, et määrata näiteks hemoglobiini taset, ferritiini, vitamiinide ja mineraalainete taset veres. Samuti on soovitav teha gluteeni- ja laktoositalumatuse testid verest. Vaata teste siit.

Kellel ja millal on soovitav tulla toitumisnõustaja juurde?

Toitumisnõustaja vastuvõtule tasub tulla erinevas vanuses ja erinevatel põhjustel. Mõned peamised põhjused miks tasub tulla nõustamisele:

 • kui teil on ülekaal
 • kui teil on alakaal
 • kui olete vegan
 • kui olete rase
 • kui plaanite rasedust
 • perega, kui teil on probleeme laste toitumisega
 • üleminekueas naised ja mehed
 • kui teil on madal hemoglobiini tase
 • kui teil on kõrge veresuhkur või kolesterool
 • puberteedieas
 • kui teil on probleeme aknega, rasuse või liiga kuiva nahaga
 • kui teil on probleeme seedimisega (kõhukinnisus, aeglane seedimine)

Dieet ei tähenda mitte ainult kaalu alandamist vaid see on elustiil. Tervislik toitumine tähendab seda, et inimene leiab temale sobivad toidud ning tema organism on saanud piisavalt vajalikke vitamiine, mineraalaineid ja mikroelemente.

Teile sobiv toit aitab kaalu kontrolli all hoida ning teil ei ole vajagi tegeleda kehakaalu probleemidega.

Meie tervisekeskuses teevad koostööd erinevad tervisespetsialistid ning toitumisnõustaja saab suunata teid meie üldarsti konsultatsioonile, kes saab teile selgitada vereanalüüside tulemused ning koostöös leiavad meie spetsialistid teile sobivad lahendused.

Toitumisnõustaja Külli Holsting videovastuvõtt kestab ühe tunni.

Soovitav on käia nõustamisel vähemalt kolm kuni viis korda.

Millise intervalliga on vaja nõustaja juurde tulla määrab nõustaja vastuvõttude käigus.

Kui sa soovid oma füüsilist vormi parandada ja ka kehakaalu normis hoida või kaalust alla võtta, siis on soovitav teha vibroteraapia treeningut. Vaata vibroteraapia kohta siit.

Kuidas puhastada organismi, ehk viia läbi detoks juhendi koos retseptidega leiad siit.

Toitumisnõustaja, -terapeut Külli Holsting on pikajalise kogemusega tunnustatud terapeut ning registreeritud toitumisnõustajate liidus. Vaata siit.