Skip to content
Allahindlus!

Smuuti retseptid kaalu alandamiseks – 7 tervislikku smuuti retsepti

Original price was: €10.00.Current price is: €5.00.

E-kokaraamat 7 smuuti resepti kaalu alandamiseks. SOODUSHIND KUNI 31.03.23

Raamatus on 7 spetsiaalset smuuti retsepti, mis suurendavad energiataset, toetavad südame tervist ja aitavad kaalust alla võtta. Igaks nädalapäevaks leiad erineva koostistega uue smuuti.

Smuutid on head organismi niisutajad, vitamiinirikkad koostisained annavad energiat ja tugevdavad immuunsüsteemi. Siin raamatus on spetsiaalsete koostisainetega smuutid, mis aitavad vähendavad kõhurasvasid ja toetavad südame tervist.

E-raamat on alla laetav toode. Kohe peale ostu sooritamist ja raha laekumist saadetakse sulle tellimuse, kus on raamatu link.

Kategooriad: ,

Smuuti retseptid on e-kokaraamat, kus on spetsiaalsed smuuti retseptid, mis aitavad sul kaalust alla võtta. Smuuti joomine on tervislik meetod millega saab kiiresti kaalust alla võtta. Smuutid annavad energiat ja tugevdavad immuunsüsteemi. Kokaraamatus olevate smuuti retseptides on spetsiaalsed koostisained, mis aitavad vähendavad kõhurasvasid, toetavad südame tervist ja annavad energiat.

E-raamat smuuti retseptid

Siin on 7 smuuti, milles on koostisained hoolikalt valitud ja mis aitavad sul kaalust alla saada.

Need koostisoasd aitavad lõhustada rasvasid, on vitamiinide ja mineraalainete rikkad. Mitmetel koostisainetele on veel põletikke vähendav toime.

Smuuti annab energiat, smuutiga saab kaalust alla võtta, aga ka kaalust juurde võtta. Kui tahad kaalust alla võtta, siis tuleb smuuti valmistamisel jälgida teatud reegleid. Smuutide valmistamine võib tunduda lihtne, paned toidud belnederisse ja segad segi, et ongi valmis. Tegelikult peaks alustama sellest, et mis on sinu eesmärk.

Loomulikult on smuutid tervislikud ja kasulikud, toitvad jne. Väga sageli kiputakse neisse lisama aga liiga palju puuvilju, marju, jogurtit, mett ja kõike muud head ja paremat ning lõpptulemus on see, et üks klaas smuutit on 600- 700Kcal! Sellisedi smuutisid süües – juues on kindel, et sinu kehakaal tõuseb.

Smuuti retseptid  siin raamatus on kokku pandud septsiaalsetest koostisosadest

Siin e-raamatus leiad smuuti retseptid igaks nädalapäevaks

 

Iga päev uus  ja erinev smuuti

Smuuti, mis toetab tervislikku ja tasakaalustatud toitumist. Erinevad värvid, erinevad toitained ja mis peamine, need ei tõsta teie kaalu. Selleks, et neil oleks kaalu alandav toime, jooge korraga ainult 1 klaas korraga. Tarvitage neid smuutisid regulaarselt iga päev vahepalana või hommikusöögiks.

Retseptides on baasmahlaks apelsinimahl, väga hästi sobivad lahjadesse smuutidesse veel kombucha, jahutatud roheline tee, soja-, mandli-, või kaerapiim.

Kokaraamatus on toodud ka lühikirjeldused kuidas mingid toidud ja koostisained meie organismile mõjuvad. Smuutides on lisandiks on väetoidud, mis suurendavad energiataset. Retseptide kokku panemisel on järgitud, et igas smuutis oleks ka proteiine. Kui mingi koostisaine teile ei sobi allergia tõttu, siis võib selle välja jätta või asendada teise toiduga.

Smuuti raamat on allalaetav toode. Kohe peale ostu sooritamist ja raha laekumist saadetakse sulle e-postile tellimus, kus on raamatu link kust saad raamatu alla laadida.  Allalaadimis on võimalik teha erinevatesse seadmetesse (arvuti, telefon, tahvelarvuti) kuni 5 korda. Link ei aegu. Soovitav on peale raamatu allalaadimist salvestada see enda telefoni (näiteks drive), siis on sul retseptid sinuga igal pool kaasas.

Loe minu blogist veel 10 nõuannet kuidas kiiresti kaalust alla saada siit.

Kui soovid kaalust alla võtta soovitame konsulteerida veel toitumisnõustajaga või tulla Health&Wellness Coachi vastuvõtule.