Skip to content
Allahindlus!

Näojooga – näolihaste treening. Valmis videokava 12 min harjutusi näole

Original price was: €35.00.Current price is: €25.00.

Näojooga treening näolihastele on valmis videokava. Videos on 12 min tõhusaid näo harjutusi erinevatele näopiirkondadele kortsude ennetamiseks ja vähendamiseks. Harjutusi näitab videos ette treener, kelle järgi saad harjutusi teha ja õpid neid iseseisvalt tegema.

Harjutused näole: otsmik, silmad, põsed, suuümbrus, huuled, lõug, lõuaalune, kael.

 • Otsmikule horisontaalsete ja vertikaalsete kortsude vähendamine.
 • Kulmude ja silmalaugude tõstmine, silmaümbruse kortsude vähendamine.
 • Silma alumiste laugude pinguldamine ja tursete ning tumedate varjude vähendamine.
 • Põskede tõstmine, näoovaali silumine ja lõuajoone silumine.
 • Huultele volüümi andmine.
 • Lõuaaluse pinguldamine ja lõuaaluse loti vähendamine.
 • Kael silumine ja pinguldamine.

1 min soojendust ja venitust 10 min harjutusi näole 1 min lõdvestust.

Harjutused on koos selgitustega ja ette näitamisega.

Kõigest 12 min päevas ja sa näed peagi tulemusi!

Allalaadimisi YouTube lingile vajutades on  3 kord. Saad video salvestada endale kolme seadmesse.

Peale ostu sooritamist ja raha laekumist saadetakse teile süsteemist tellimuse kinnitus, millel on video link, kust saate seda vaadata või alla laadida. NB! Allalaadimine ei ole kohustuslik! Lingi vahendusel näete videot YouTub kanalil.

Harjutusi on mugav teha kus iganes sa viibid, saad neid alati omaette teha! Kui laed video alla ja salvestad, siis ei ole sul vaja  harjutuste tegemiseks ka internetti!

Video vaatamise õigused ei aegu. Võid seda kasutada terve oma eluaja :).

Harjutuskava on koostanud litsentseeritud näojooga treener Heivi Herne, kes on õppinud näojoogat Londonis Danielle Collins meetodil ja õpetanud näojoogat alates aastast 2016.

 

Näojooga treening näolihastele on valmis videokava. Videos on 12 min tõhusaid harjutusi erinevatele näopiirkondadele kortsude ennetamiseks ja vähendamiseks.

Mida annab sulle näojooga ja näolihaste treening?

Näojooga suurendab näolihaste toonust, parandab verevarustust, suurendab nahas kollageeni tootmist. Vähendab märgatavalt kortse.

Järjekindla treeningu tulemused. Vähenevad otsmiku vertikaalsed ja horisontaalsed kortsud. Kulmud tõusevad kõrgemale. Vähenevad nö „kurvad silmad“, st ülemised silmalaud tõusevad kõrgemale. Vähenevad silmaalused kotid ja tumedad varjud silmade all. Vähenevad kortsud silmade ümbruses (kanavarbad). Näoovaal muutub noorusliumaks. Tõusevad põsesarnad ja suunurgad. Vähenevad rippuvad põsed nö „buldogi põsed“. Lõuajoon muutub sildamaks. Vähenevad suuümbruses olevad vertikaalsed kortsud. Paraneb huulte verevarustus ja huulde muutuvad lopsakamaks. Lõuaalune on rohkem pingul ja väheneb topeltlõug.

Parandab enesetunnet ja annab energiat.

Tee näojooga harjutusi 5 –  6 päeval nädalas.

Esimesed tulemused on näha peale 2 nädalast harjutamist.

Tempokas ja lõbus ning energiat andev harjutuskava. Sobib lisada igapäevasesse rutiini

Näojooga sobib: kortsude ennetamiseks, kortsude vähendamiseks, toonuse tõstmiseks, heaolu suurendamiseks.

Näoharjutused on kortsude ennetamiseks, kortsude vähendamiseks, näolihaste toonuse tõstmiseks, heaolu suurendamiseks.

Kuidas teha?

Nähtavate tulemuste saavutamiseks on vajalik teha esimesed 2 kuud harjutusi 5-6 päeval nädalas. Võid teha harjutusi ka 7 päeval nädalas, kui sul selleks on võimalust.

Edaspidi võid teha 3-4 korda nädalas, kuid paremate tulemuste saamiseks võid jätkata 5-6 päeval nädalas.

Loo endale päevas kindel aeg, millal sa neid harjutusi teed. Kõige parem on teha harjutusi hommikul kohe peale ärkamist ja dušši. Harjutuste tegemine annab sulle energiat ning on hea algus päevale.

Leia see 10-15 min, enda joaks iga päev.

Vajalikud vahendid ja tingimused.

 • Peegel.
 • Puhtad, pestud käed ja puhas nägu.
 • Leia aega 15 min.
 • Keskendu ainult sellele tegevusele. Ei lapsi, lemmikloomi ega telefoni ära hoia läheduses. Ole üksinda.

Millal on tulemusi näha?

Sa tunned erinevust juba peale esimest korda harjutuste tegemist. Tunne on selline, nagu oleks näoga teinud trenni – nii see on.

Kaks nädalat.

Treening näolihastele annab esimesi tulemusi juba paari nädalaga. Sinu välimusest võib hakata see välja paistma õige pea, et sa näed välja jumekam, värskem, puhanum, rõõmsam. Üldjuhul on esimesi märgatavaid tulemusi näha 2 nädala pärast, kui oled harjutusi teinud vastavalt juhistele õigesti ja 5 – 6 päeval nädalas.

Näojooga treening näolihastele – kahe kuu tulemused.

Kui oled harjutusi teinud regulaarselt 5 – 6 päeval nädalas 2 kuud, siis on märgatavad tulemused näha 2 kuu pärast. Siis on su näolihased rohkem pingul ja toonuses, silmad on suuremad ja selgemad, kulmukaar tõusnud ja otsmik on siledam. Põsed on rohkem trimmis. Silmaalused on rohkem pingul ning kui sul olid silmade all kotid, siis on need vähenenud või kadunud. Suuümbrus on siledam, ning huuled on täidlasemad. Suuümbruse kortsud on vähenenud. Lõuaalune on rohkem pingul ning kui sul oli topeltlõug, siis see on vähenenud. Näonahk on siledam. Üldine näoilme on rõõmsam, ning jume on parem.

Näojooga treening näolihastele – kolm – neli kuud.

Kolm kuni neli kuud on see aeg, kui sinu näokuju ja lõuajoon paranevad märgatavalt. Peale kolme harjutuskuud on üldjuhul näokuju on muutunud ning sa näed välja palju noorem. Sinu näoovaal on siledam ja põsed on tõusnud. Põsed on pingul ja suuümbrus märgatavalt siledam. Huuled on ilusamad ja volüümikamad. Sinu otsmik on siledam, kortsud on praktiliselt kadunud. Sinu silmad on suuremad, rippuvad silmalaud on vähenenud. Silmaalused kotid on kadunud. Sinu nägu on toonuses ja särav. Jätka harjutuste tegemist ning leia vahelduseks uusi harjutusi, et treenida teisi lihased. Vahelda erinevaid harjutusi, kuid jälgi, et harjutused oleksid sellised, et kõik näolihased saaksid treenitud.

Näojooga treening näolihastele, tulemused kuus kuud ja 1 aasta

Sinu nägu on muutunud palju nooremaks. Sa näed välja nooruslikum ning võid isegi välja näha 5 nooremana kui siis kui alustasid harjutuse tegemisega.

NB! Enda jälgimiseks ja tulemuste kontrollimiseks tee endast ilma make up’ita fotod enne harjutuste tegemist. Tee fotod eest vaates ja mõlemalt küljelt.

Tee sarnases võttes fotod 2 nädala pärast, kahe kuu pärast, kolme ja nelja kuu pärast. Edasi tee fotod kuue kuu ja aasta pärast. Kui oled näolihaseid treeninud juba mitu aastat, siis võrdle oma fotosid 5 aasta taguste fotodega. Sa näed erinevust!

Nõuanded näojooga harjutuste tegemiseks

 • Tee harjutusi rahulikult omas tempos. Alguses, esimesel paari nädalal võib sul kuluda rohkem aega kui 10 min, sest sul on vaja harjutused selgeks õppida.
 • Ära tee rohkem harjutusi kui 1 kord päevas. Näolihased on väikesed ning nende liigne treenimine võib viia need pingesse ning sinu näo tasakaalust välja.
 • Joo enne harjutuste tegemist ½ klaasi puhast vett. Joo vett ka harjutuste tegemise ajal ning peale harjutusi joo vett. Vee joomine on vajalik, kuna harjutuste tegemisel hakkavad toksiinid organismis liikuma ning nende välja toomiseks on vaja juua vett. Kui sa vett ei joo, siis võib tekkida peavalu.
 • Tee esimesel 2 nädalal ühte harjutust 3 x, kui tunned, et lihased ei väsi, siis tee edaspidi ühte harjutust 5x.

Lisainformatsioon:

 • Tee harjutusi vastavalt oma võimetele ja jõudlusele. Kui sa tunned, et mõni harjutus sulle ei sobi, tekitab kortse või sa tunned valu, siis ära seda harjutust tee.
 • Võimalik on võtta lisatasu eest personaalne tund või konsultatsioon otsevideos üks – ühele, kus saab onlines otse juhendajaga konsulteerida kuidas harjutusi täpselt teha.
 • Kui sul on mõni püsiv tervisehäda või diagnoos, siis konsulteeri eelnevalt oma perearsti või erialaspetsialistiga, enne kui hakkad harjutusi tegema.

NB! Oluline lisainformatsioon.

Ostu sooritamisega kinnitad, et nõustud allpool toodud tingimustega 1 ja 2 ning teed videos toodud harjutusi täielikult omal käel ja omal vastutusel.

 1. MedCare Eriarstid OÜ ega videod ja harjutuskava koostanud näojoogatreener Heivi Herne ei vastuta sinu tervise eest ega võta vastutust selle eest, kas sinu välimus paraneb ja kortsud vähenevad videos toodud harjutuste tegemisega. Iga inimene on individuaalne ning tulemuste saavutamine sõltub harjutuste tegijast, sellest kuidas ta neid sooritab, kui sageli ta harjutusi teeb, kas ta teeb neid õigesti ning sellest millised on tema füsioloogilised eripärad.
 2. MedCare Eriarstid OÜ ega videod koostanud näojoogatreener Heivi Herne ei vastuta selle eest kui sulle tundub, et sulle on tekkinud harjutuste tegemisega juurde kortse või sul on tekkinud mõningaid terviseprobleem või kahju. Näofitness, näolihaste harjutused ja näojooga on ohutud ning harjutuste õigel ja turvalisel sooritusel ei tekita näojooga kortse ega terviseprobleeme, tervisekahjustusi, haigusi ja muud kahju sulle ega sinu tervisele.
 3. Näolihaste harjutused on idamaades tunnustatud aastasadu, kui oma välimuse ja heaolu parandamise meetod.

Kui sa kahtled, kas teed harjutusi õigesti, siis on sul võtta lisatasu eest täiendavaid video konsultatsioone ning personaalne näojooga õpe video vahendusel.

Personaalse üks ühele näojooga õppe tunni video vahendusel saad osta siit:

Harjutuskava on kokku pannud näojooga treener  Heivi Herne, kes on õppinud näojoogat Londonis Danielle Collins meetodil.

Video autoriõigused kuuluvad Heivi Herne’le. Video levitamine ja teistele edastamine ilma autori kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

Olen ka õppinud Lifa Coach teenust siit.

 

 

Sulle võib meeldida ka…