Skip to content

MEIE MEESKOND

Minust

Ära kunagi unusta unistamist. Unistused on need, mille poole püüelda ning mis annavad su elule tähenduse. Olen aastaid olnud ettevõtja, seda juba 1999.aastast, mil minust sai ühe kirjastuse kaasosanik. Peale seda olen asutanud mitu ettevõtet ja need edukalt tööle pannud. Olen tegutsenud meditsiinis ja tervisevaldkonnas. Loonud edukalt üle-eesti tegutseva töötervishoiuteenuseid pakkuva firma mille ma 2016.a. edukalt müüsin.

Võib öelda, et see hetk oli minu elus pöördeline, sest siis tekkis mul aega vaadata rohkem enda ümber ringi ja avastada maailma. Õppisin näojoogatreeneriks, erinevaid hiina teraapiaid ning hakkasin blogima.

2022.a. läbisin Life Coach, Healt & Wellness Coach ja Life Coach neuro linguistic programmingkursused.

Minu kirg on tervis ja head toidud, treening ja heaolu. Olen ise tegelenud palju sellega, et saavutada elus tasakaal erinevate elu osade vahel. Minu missoon on jagada oma teadmisi ja kogemusi ning aitata inimestel elada täisväärtulikku elu.

Elustiili treener Coaching Heivi Herne

Elustiili Coaching

Soovid elada oma unistuste elu ja olla oma elu ning aja peremees. Elustiili treener aitab sul realiseerida sinu suuremaid eesmärke ning juhendab sind kuidas saavutada elus tasakaal. Coach ei ütle sulle mida sa pead tegema vastuvõtud toimuvad vestlutena ning selleks, et sinus välja tuua sinu varjatud väärtusi ning sinu tegelikke soove on olemas kindlad tehnikad. Üks neist on visualiseerimine.​

Toitumisalane teave

Toitumisterapeudi vastuvõtt ja nõustamine. Personaalne toitumiskava. Tervislikud retseptid e-raamatute ​näol kust leiad endale lihtsaid ja sobivad retsepte mis toetavad tervislikku eluviisi.

Näiteks detoks juhend, ehk kuidas puhastada organismi on e-raamat koos retseptidega. Tervislikud smuutid, mis aitavad sul ennast laadida vitamiinide ja mineraalainetega. 1200Kcal päevas on retseptiraamat koos nädalamenüü ja ostunimekirjaga.

Treening

Erinevad treeningud ja treeningkavad. Treening näolihastele – face workout on uus trend kogu maailmas, et hoida oma näolihased toonused. Müügil on valmis videokavad erinevatele lihasgruppidele.

Vibroteraapia lihastreening on kogu maailmas uus trend ning populaarne ka füsioteraapias ja taastusravis. Vibroteraapia parandab kogu keha lihastoonust ja verevarustust ning vähendab ja kaelavalusid.

ÜLAJOON

Vali vabadus – treeni siis, kui tahad ja kus tahad

Valmis treeningkavad annavad sulle vabaduse valida endale sobiv aeg ja koht kus sa soovid treenida. Sa saad videosid kasutada kus iganes, reisil, maal, mere ääres.

Health & Wellness Coach Heivi Herne Life coach
Elustiili treener Coaching
Meditatsioon ja visualiseerimine. Aeg iseendale.
ÜLAJOON

Elustiili Coaching

Ela oma unistuste elu. Sea eesmärgid, mis sind rahuldavad ning mille elluviimine on nauding. Elu on looming ja kunst, sina ise oled oma elu looja ja kunstnik. Vali endale elu kus sa saad tegeleda asjadega mida sa armastad ning mis annavad sulle rohkem kui võtavad.

Jälgi Twitteris

Jälgi Instagram

Registreeru Youtube