Narva mnt 7 10117 Tallinn +372 5562 0023 info@medcare.ee

Teenused

Töötervishoid ja tervisekontroll

Töötervishoid ja tervisekontroll vastavalt töötervishoiu ja tööohutuse seadusele. Teostame töötajate tervisekontrolle. Tutvume riskianalüüsiga. Kõik vajalikud vereanalüüsid ja uuringud teeme meie kliinikus tervisekontrolli käigus. Tervisekontrolli teostab töötervishoiuarst, kes on vastava spetsialiseerumisega eriarst.

Töötervishoid. Perearst. Üldarstiabi. Töötajate tervisekontrollid. Ergonoomika. Terviseaudit. Terviseplaan. Taastusravi. Spordiarst. Ravikindlustus. Vakstineerimine. Tervisetõendid. MedCare Eriarstid OÜ erakliinik Tallinn.
Töötervishoiuarsti vastuvõtt

Töötervishoid. Perearst. Üldarstiabi. Töötajate tervisekontrollid. Ergonoomika. Terviseaudit. Terviseplaan. Taastusravi. Spordiarst. Ravikindlustus. Vakstineerimine. Tervisetõendid. MedCare Eriarstid OÜ erakliinik Tallinn.
Tööaja tervisekontroll Töötervishoid südamefilm ekg Analüüsid ja uuringud.Töötervishoid Üldarst Medcare Eriarstid erakliinik Tallinnas

Vereanalüüsid

Enamlevinud analüüsid nagu: veresuhkur, kolesterool, hemogramm, teostame kohapeal.  Meditsiinilabor SYNLAB Eesti OÜ-ga koostöös on võimalik teostada palju erinevaid analüüse.Analüüsid ja uuringud

Tervisetõendid

Tervisetõendid. Meie juures saab teha tervisetõendeid toidukäitlejale, autokooli minejale, autojuhtide, turvatöötajatele jt tervisetõendeid.

Uuringud

Teeme kohapeal südamefilmi- EKG.

Kontrollime kuulmist audiomeetriaga.

Teostame kopsufunktsiooni uuringut spirograafiaga.

Silmade kontroll optometristi poolt.

Perearsti vastuvõtt

Tasuline üldarsti ehk perearsti vastuvõtt. Need, kellel ei ole ravikindlustust või perearsti saavad enda tervist kontrollida meie kliinikus. Arst võtab anamneesi ja teostab läbivaatuse. Enamus uuringuid ja analüüse saab teostada operatiivselt kohapeal. Vajadusel suunab arst meie koostööpartneri juurde lisauuringutele. Nõustamine uneprobleemidega, suitsetamisest loobumise nõustamine. Metaboolse sündroomi ja diabeedinõustamine.

Tasuline perearst väljastab tervisetõendeid ja retsepte.

Toidukäitleja tervisetõend.

Retseptide väljastamine ja pikendamine.

Tasuline perearst. Arstiabi. Perearst, üldarst. Terviseaudit. MedCare Eriarstid erakliinik Tallinnas. tasuline arsti vastuvõtt
Analüüsid ja uuringud. Töötervishoid Tervisekontroll Üldarst Ergonoomika Terviseaudit Taastusravi Spordiarst Vaktsineerimine Tervisetõend MedCare Eriarstid OÜ erakliinik Tallinnas

Kompleksanalüüsid

Meie juures on võimalik tellida kompleksanalüüse. Näiteks: geenitestid terviseriskide hindamiseks. Vereanalüüsid terviseriskide hindamiseks naistele, meestele ja seenioridele.

Arstlik läbivaatus

Üldarsti vastuvõtt. Kui Teil on kiireloomuline probleem ja soovite kiiresti tulla arsti vastuvõtule, siis saate seda teha meie kliinikus.

Terviseaudit

Meie juures on võimalik teha põhjalik tervisekontroll ehk terviseaudit. Terviseaudit sisaldab mitmeid erinevaid vereanalüüse ja uuringuid ning arsti poolset läbivaatust ja kokkuvõtet.

Õe vastuvõtt

Õe vastuvõtule registreerige ennast siis, kui soovite kontrollida vererõhku või kui soovite teha vereanalüüse. Määrame vererõhu täpse ja taadeldud aparaadiga. Meie õe juures saate lasta teha erinevaid vereanalüüse, südamefilmi- EKG-d, spirograafiaga kopsufunktsiooni uuringut ja kuulmise kontrolli audiomeetriaga.
Õe vastuvõtt. Üldarstiabi. Vereanalüüsid. EKG, kuulmise kontroll. Terviseaudit. Terviseplaan. Ravikindlustus. Vaktsineerimine. Tervisetõendid. MedCare Eriarstid OÜ erakliinik Tallinn.
veresuhkur. diabeet Veresuhkru määramine. Õe vastuvõtt Tervisekontroll Terviseaudit Analüüsid ja uuringud Töötervishoid Füsioteraapia Üldarsti Arstiabi MedCare Eriarstid OÜ erakliinik TallinnasVeresuhkru määramine. Õe vastuvõtt. Üldarstiabi. Vereanalüüsid. EKG, kuulmise kontroll. Terviseaudit. Terviseplaan. Ravikindlustus. Vaktsineerimine. Tervisetõendid. MedCare Eriarstid OÜ erakliinik Tallinn.
Veresuhkru määramine. MedCare Eriarstid OÜ erakliinik Tallinnas

Vereanalüüsid

Vereanalüüsi võtmine. Meie juures on võimalik teha erinevaid vereanalüüse. Lihtsama analüüsid nagu veresuhkru ja kolesterooli vastused saab teada kohe kohapeal. Kui soovite analüüside kommenteerimist, siis selleks on vaja broneerida arsti juurde aeg.

Vaktsineerimised

Täiskasvanute hooajalised vaktsineerimised gripi või puukentsefaliidi vastu. Vaktsineerimised enne reisi. Plaanipärased vaktsineerimised. Kõik andmed saadame e-tervise andmebaasi, kust on näha milliseid vaktsineerimisi on meie poolt Teile tehtud.

Ergonoomika

Ergonoomika ja ergonoomilised tooted. Meie juures on võimalik tulla proovida, kuidas on töötada ergonoomilises töökohas. Töökohtade ergonoomiline hindamine ja nõustamine koostöös sertifitseeritud Euroopa ergonoom Triinu Sirge ja Ergoway OÜ-ga.
Ergonoomika Ergonoomilised tooted Ergonoomiline töökoht MedCare Eriarstid OÜ Töötervishoid tervisekontrollid üldarst
Ergonoomika. Ergonoomilised tooted. Ergonoomiline töökoht.

Ergonoomiline mööbel

Ergonoomilised reguleeritava kõrgusega lauad ja sadultoolid. Tooteid saate tulla ja proovida meie juures kohapeal.

Ergonoomilised tooted

Ergonoomilised tooted ja abivahendid arvutitööks. Hiired, hiirematid, klaviatuurid, randmetoed.