Narva mnt 7 10117 Tallinn +372 5562 0023 info@medcare.ee

Broneeri aeg

 

Erakliinik MedCare Eriarstid OÜ Narva mnt 7  Tallinn online broneering

Teenindame kliente ühe kaupa ning palume kõigil tulla vastuvõtule võimalikult täpselt temale määratud ajal.

Vastuvõtule tulles kanda kaitsemaski. Kui teil maski ei ole, siis saate selle osta meie käest hind on 1€.

Vastuvõtule tulla palun ainult tervetel inimestel, mitte tulla köha, nohu ja palavikuga. Palun enne saabumist lugeda läbi täpsem juhis patsiendile COVID-19 tingimustes. Selle leiate siit.

Toidukäitleja tervisetõendi saamiseks on vaja esmalt broneerida aeg õe vastuvõtule, et anda analüüsid ja täita tervisedeklaratsioon. Analüüside vastustega läheb laboris aega 3-10 päeva.

Terviseauditi ja tervisepakettide jaoks tuleb samuti broneerida enne aeg õe juurde, et teha verenalüüsid. Arsti vastuvõtu lepime kokku Teile sobivaka päevaks, siis kui olete vereanalüüsid teinud.

Siit saate broneerida aegu:

  • südame koormustest veloergomeetril
  • terviseaudit ehk põhjalik tervisekontroll (soovitav teha enne analüüsid ja uuringud), esmalt broneerida aeg õe vastuvõtule analüüside andmiseks, seejärel kui analüüsid on antud lepime kokku arsti visiidi aja
  • mootorsõidukijuhi lubade tervisetõendid 1 grupp (A, AM, B, BE) ja 2 grupp (C, CE, D, DE)
  • toidukäitleja või tööle asuja tervisetõendi väljastamine või pikendamine, broneerida aeg õe vastuvõtule analüüside andmiseks
  • üldarsti ehk perearsti vastuvõtt (terviseaudit, tervisekontroll, retsepti väljastamine, külmetus jm terviseprobleemid) Üllar Mätas
  • kliinilise psühholoogi vastuvõtt (Irina Verbat)
  • toitumisnõustaja/terapeudi vastuvõtt (Külli Holsting)
  • füsioterapeudi vastuvõtt (Kadri Villem)
  • kopsuuring spirograafiaga või PEF meetriga, kuulmise kontroll audiomeetriaga, südamefilm EKG
  • erinevad vereanalüüsid, broneerida aeg õe juurde vereanalüüside andmine

Kuidas broneerida? Vali endale soovitud teenus. Teenust saad otsida teenuse nime järgi. Näiteks: “tervisetõend”, “terviseaudit”, “füsioterapeut”, “koormustest”

 

Autojuhi tervisetõendite pikendamiseks ja väljastamiseks on vaja eelnevalt täita tervisedeklaratsioon. Deklaratsiooni saab täita ainult digitaalselt lehel digilugu.ee.

Kui sa ei leidnud sobiva teenust, siis saada meile teade allpool oleva kontaktivormi kaudu. Vali Sind huvitav teenus ja kuupäev, millal sooviksid tulla vastuvõtule.

MedCare Eriarstid erakliiniku teenuste hindadega saad tutvuda siit.

Vaata rohkem meie  teenused.

 

  Vali teenus
  Vali spetsialist
  Nimi *
  Telefon *
  Epost *
  Kuupäev *

  Sinu sõnum


  Töötervishoiuarsti vastuvõtuks on asutusel vaja esmalt sõlmida meiega teenuse osutamise leping. Kui lepingut ei ole sõlmitud kehtivad tavahinnakirja hinnad. Visiiditasu  + lisanduvad sooritatud uuringute ja analüüside hinnad sõltuvalt töökoha ohuteguritest. Vaata töötervishoiuteenuste kohta siit.

  Kui sul tekib broneerimisega küsimusi, siis helista tel +372 55 62 0023 ja broneeri aeg telefoni teel.