Skip to content

Tervislik smuuti kaalu alandamiseks

  • Admin 

Smuuti joomine on tervislik meetod, millega saab kiiresti kaalust alla võtta. Smuutid annavad energiat ja tugevdavad immuunsüsteemi. Üks tervislik smuuti on kasulik toit igal aastaajal. Kui valmistad tasakaalustatud smuuti õigete lisanditega, siis on võimalik smuuti abil ka kaalust alla võtta.

Tervislik smuuti annab energiat

Loomulikult on smuutid tervislikud ja kasulikud, toitvad jne. Väga sageli kiputakse neisse lisama aga liiga palju puuvilju, marju, jogurtit, mett ja kõike muud head ja paremat ning lõpptulemus on see, et üks klaas smuutit on 600- 700Kcal! Sellisedi smuutisid süües – juues on kindel, et sinu kehakaal tõuseb.

Kui smuuti on tehtud liiga rikkalik ja rammus, siis saab smuutidega ka kaalust juurde võtta. Kaalust juurde võtmine smuutiga on samuti tervislik, kui sa pead kaalus juurde võtma. Sellisel juhul lisa smuutisse rohkelt proteiini, banaani, mett, avokaadot, šokolaadi Kui tahad kaalust alla võtta, siis tuleb smuuti valmistamisel jälgida teatud reegleid. Smuutide valmistamine võib tunduda lihtne, paned toidud blenderisse ja segad segi, et ongi valmis. Tegelikult peaks alustama sellest, et mis on sinu eesmärk.

Kuidas valmistada tervislik smuuti

Kasuta baasmahlana või lisa vedelikuna: apelsinimahl, õuamahl, kombucha, jahutatud roheline teed, soja-, mandli-, või kaerajook (piima). Võid teha ka vee baasil, kuid siis on see smuuti liiga lahja.

Nipid õige kaalu alandava smuuti valmistamiseks

  • Iga päev uus ja erinev smuuti Iga päev erinevat värvi ja erinevate toiduainetega smuuti annab sulle erinevaid vitamiine ja mineraalaineid.
  • Selleks, et smuutil neil oleks kaalu alandav toime, joo korraga ainult 1 klaas värskelt valmistatud smuutit päevas.
  • Joo smuutit regulaarselt järjest 5-7 päeval.
  • Kõige parem on kui alustad päeva smuuti joomisega, st jood värske smuuti kohe hommikul.

Mis kasu on veel sulle smuuti joomisest?

  • Kui oled teinud smuuti õigesti, siis annab smuuti sulle energiat ja tugevdab immuunsüsteemi.
  • Tervislik smuuti aitab sul seedimise korras hoida.
  • Smuuti on hea niisutaja ja aitab vältida dehüdratsiooni.
  • Parandab sinu naha olukorda ja aitab vältida kortsude tekkimist.

Tervislikud smuuti retseptid kaalu alandamiseks leiad e-raamatust siit.

Kui soovid kiiresti kaalust alla võtta, siis leiad 10 nippi kaalu alandamiseks siit.