Skip to content

6 põhjust mis tulla Life Coach vastuvõtule

  • Admin 

Life Coach on sinu arengutreener, kes aitab sul oma elu paremini juhtida. Ta aitab sul elu eesmärke paika seada ning neid parimal moel saavutada. Life Coach ei ole nõustaja, kes ütleb mida sa oled valesti teinud või mida sa pead tegema. Vastuvõtul kasutatakse erinevaid kaasaegseid tehnikaid ning vestluse käigus leiad sa ise lahendused ja teadmise kuhu ja kuidas liikuda.

Mida annab sulle Life Coach konsultatsioon? Mõtle näiteks järgmistele küsimustele?

  1. Kas sul on tulnud elus ette olukordi kus sa oled mõelnud, et sa ei tea ise ka mida sa tegelikult tahad?
  2. Kas sa tunned, et oled teelahkmel või ristmikul, sul on palju valikuid ja sa ei oska valida?
  3. Kas sa oled üldjuhul rahul oma eluga, kuid tahaksid saavutada midagi enamat?
  4. Kas sa oled tundnud, et oled nagu ummikus?
  5. Kas sa tunned, et oled ennast mingis valdkonnas alal ammendanud kuid ei tea mida edasi teha?
  6. Kas sa tahad muuta oma harjumusi, kuid ei tea kuidas seda teha?

Esita endale küsimus:  „Kas sul on tasakaalus: töö, eraelu, armastus ja romantika, vaba aeg, sõbrad, materiaalne, psüühiline ja füüsiline pool?“ Kas sa sul on kõik need elu osad täidetud ja tasakaalus või sa tunned millestki puudus?

Kõigi nende eelnevate küsimustega maadeldes on õigem pöörduda spetsiaalse inimese poole, kelleks on koolitatud elu arengutreener – Life Coach.

Life Coach aitab sul minna sealt, kus sa oled, sinna, kus sa tahad olla ja seda sisukamal ning motiveeritud moel.

Arengutreener aitab sul mõtestada oma elu ning elada täiuslikumalt kogedes suuremat rahulolu oma elust ja saavutustest.

Tähtis pole mitte ainult eesmärk – elus on oluline  nende saavutamise kulg ning ajastamine.

Elu ei ole mitte ainult silmaklappidega liikumine soovitud sihi suunas tähtis on, et see protsess valmistaks sulle rõõmu ja pakuks rahulolu.

Sageli on eesmärgid seatud kitsal alal või valdkonnas. Need on näiteks: materiaalsed, tööalased, välimus (kaalu alandamine), mingi sportlik saavutus vmt. Kuid täisväärtusliku elu elamiseks peaks saavutama tasakaalu erinevate elu osade vahel.

Sageli on seda saavutada ja hoida raske ning inimene  jookseb kinnisilmi oma sihi suunas, märkamata seda, mis toimub tegelikult tema ümber. Pole harv juhus, et elatakse oma elu lihtsalt silmaklappidega ning lõpuks, kui nö eesmärk on saavutanud, siis ei tunta sellest enam rõõmu.

Elada täisväärtuslikku elu, võiks nimetada olevikus ehk  hetkes elamiseks  – ehk inglise keeles  nimetatakse seda – mindfulness life.

NB! Arengutreener ei ole motivaator, kes peab sulle innustavaid kõnesid. Vestluse käigus oled sina rohkem rääkija rollis ja Life Coach kuulaja rollis.

Vastuvõtud on väga sisutiheda ning mitte lihtsalt vestlused. Selleks, et välja tuua sinu sees olevat potenstiaali kasutab arengutreener erinevaid tehnikaid.

Kui sa oled ostnud konsultatsiooni ning summa on meie arvele laekunud, siis sulle tuleb e-postile tellimuse kinnitus. Seejärjel palun saada seal olevale e-posti aadressile e-kiri oma võimalike sobivate aegadega konsultatsiooni aja kokku leppimiseks.

Life Coach ei ole terapeut, kui sa tunned, et vajad psühholoogilist nõustamist või teraapiat, siis palun pöördu vastava erialaspetsialisti poole.

Vaata teenust siit.

Loe minu blogist ka kuidas elada oma unistuste elu.